Reviews of your tenants (11)

Average rating of the apartments: 4.86
no photo

Наташа Белая Церковь

Travel time: June 2020

1001106058 ,

Мы остались очень довольны и хотим приехать ещё! Хозяин всегда на связи и ответил на все интересующие вопросы, пунктуальный и обязательный!
Новый дом. Отличная квартира и хороший ремонт. Есть все необходимое. Красивые панорамные окна как раз напротив кровати.
Андрею большое спасибо за маленькое продление нашего отпуска!!!

Photo Match
5
Cleanness
5
Service
5
Location
5
Price\quality
5
no photo

Евгений Турка

Travel time: March 2020

1001144679 ,

Отличная светлая квартира. Останавливался в ней сам. Расположение просто огонь. Ремонт стильный, квартира светлая и чистая! Не часто такие попадаются.

Photo Match
5
Cleanness
5
Service
5
Location
5
Price\quality
5
no photo

Ксенія Киев

Travel time: June 2020

1001245983 ,

Отличное жилье: чистая и уютная квартира. Свежий ремонт, большой стол на кухне и все необходимое для приготовления еды на большую компанию. Удобные кровати (что немаловажно для моей больной спины). Проживали 2 дня компанией из 4 взрослых и одного ребенка.
Отдельно хочу отметить - хазяйка очень приятная и приветливая.
Нам все понравилось).Рекомендуем это жилье.

Photo Match
5
Cleanness
5
Service
5
Location
5
Price\quality
5

The owner of the apartment

Щиро Дякую за високу оцінку квартири. Буду
рада зустрічати Вас знову!

no photo

Юлія

Travel time: June 2020

1001132570 ,

Орендували квартиру на добу,але враження залишились ще на довго.  Ще як тільки бронювавши квартиру, дівчина Юля почала пропонувати інший варіант,але я наголосила що хочу іменно ту квартиру, що на сайті. ДІвчина сказала що добре,нема проблем,уточнила скільки нас буде, і за 4 осіб оголосила вартість 800 грн. Поселяв нас мущина Олександр,як тільки ми увійшли в квартиру, стало зрозуміло ,що це зовсім не та що на сайті. Показавши переписку з Юльою,Олександр зателефонував до неї і почав з'ясовувати чому вона сказала поселяти нас в однокімнатну,якщо ми бронювали двокімнатну,але дівчина все заперечувала і казала ,що ми бронювали цю,аргументувавши це тим що у неї багато квартир, і вона не знає в яку конкретно ми хочем поселитись. При чому я уточнювала що хочу квартиру по вул. Б.Хмельницького 27а,двокімнатну, але це нікого не цікавить,адже завдаток ми вже скинули.Нас поставили перед вибором,або ми знімаєм цю що пропонуються,або доплочуєм і нам дають двокімнатну , або шукаєм собі іншу квартиру. Але чому ми повинні були доплачувати якщо при бронюванні нам сказали конкретну ціну за 4 осіб 800грн.,але Юля все  заперечувала. Оскільки завдаток був вже оплачений,нам прийшлось доплатити за квартиру,адже нам би його ніхто не  віддав.  Однозначно цю квартиру я НЕ РЕКОМЕНДУЮ,адже власники зіпсують вам весь відпочинок!!!!!!!

Photo Match
5
Cleanness
4
Service
1
Location
4
Price\quality
3

The owner of the apartment

Дякуємо за відгук! Ми хочемо принести вибачення
за це недорозуміння. Так, ми не зрозуміли один одного. Ви повідомили, що шукаєте квартиру для 4 осіб, я описала фото ви підтвердили що це ця квартира, яку ви саме хочете. Також ще запропонувала інші однокімнатні варіанти. Проте Ви не виправили мене і не зазначили, що це має бути саме двокімнатна. При поселенні, ми одразу запропонували переїхати в двокімнатну, це не було складно, адже у нас всі квартири знаходяться в одному будинку. На сайті ціна двокімнатної трішки дорожча, а саме різниця в 200 грн. Різниця не є надто великою, але якщо Вас це засмутило і зіпсувало відпочинок, то просим ще раз вибачення і можем запропонувати хорошу скидку на наступне проживання. Шкода, що Ви одразу не повідомили про своє незадоволення.

no photo

Наталья Одеса

Travel time: June 2020

1000571255 ,

Дуже уютна, чиста  та приємна квартира. Вітражі вікна та краєвид на море вражають. Ремонт своєчасний, посуд та інші засоби все приємне та все працює. Фото на сайті реальні. Все для приємного відпочинку. Обладнана усім необхідним плата, мікрохвильова піч, кондиціонер, водонагрівачд. Санвузол просторий, усе у новому стані.
Орендодавець Ірина прибула вчасно, ніяких питань або проблем не було. Дякуємо за приємні враження та відпочинок. Перше враження від Одеси дуже добре. Приїдемо ще , усім рекомендую.

Photo Match
5
Cleanness
5
Service
5
Location
5
Price\quality
5

On request for reservation No.

Тбилиси, Важи Пшавелы проспект, 36

Read message: 2016Р

: 302Р

!

Заявка на бронь №5436581 на объект Ялта, Дражиинского улица, 4А
одобрена.

Read message: 700Р

Внесите предоплату: 105Р, чтобы это жилье не забронировал другой гость.

Посмотреть детали брони

!

5421145Тбилиси, Зазы Панаскертел-Цицишвили улица, 5

!

!

New message:

!
Чтобы принять участие в акции, авторизируйтесь или зарегистрируйтесь!
Вход в личный кабинет
Чтобы принять участие в акции, авторизируйтесь или зарегистрируйтесь!
или
Войдите с помощью аккаунта
Google
Facebook
или
Cannot find 'doba2020' template with page ''
Еще не зарегистрированы на Doba.ua? Зарегистрироваться
Промокод отправлен на ваш e-mail

Промокод на бесплатную поездку от сервиса вызова авто Уклон отправлен на вашу почту. Добавьте его в соответствующем разделе в приложении Уклон перед поездкой. Приятного пользования!

Спасибо за подарок