1-кімнатна квартира подобово у Одесі, Приморський район, вул. Европейська, 74 — 1001676060
Здаю подобово від власника 1-кімнатну смарт-квартиру в історичному центрі Одеси на вулиці Європейській (Катерининській).
Зручне розташування (море, залізничний вокзал, ринок «Привоз», історичний центр міста — у декількох хвилинах ходьби).
Стан — свіжий ремонт, ПЛОЩА — 23 кв. м, розташована на першому поверсі, закритий і тихий двір, окремий вхід у квартиру без парадних, спальних місць — 3, санвузол суміщений.
У наявності вся сучасна техніка + кондиціонер, мікрохвильова піч, інтернет (WI-FI), є решітки на вікнах і ворота з кодом у дворі.
Дуже зручна транспортна розв'язка, поруч проходить велика кількість транспорту до основних районів міста (Аркадія, Таїрова, Черемушки), також поруч знаходиться безліч магазинів, ресторанів, а також цілодобовий супермаркет АТБ, розважальні заклади, банки, кафе тощо.
Здається без посередників від власника.
Можлива оренда погодинно
Зручності
На кухні
- Газова плита
- Холодильник
- Електрочайник
- Мікрохвильова піч
- Столові прибори
- Посуд та приладдя
- Кондиціонер
У ванні
- Запасні рушники
- Туалетне приладдя (шампуні, мило)
Розваги і мультимедіа
- WiFi
- Інтернет
Гаряча вода
- Бойлер
Безпека
- Броньовані двері
Прання та білизна
- Пральна машина
- Сушилка для білизни
- Праска
- Змінна постільна білизна
Зручності зовні
- Парковка
Зателефонуйте власнику, щоб уточнити всі деталі оренди

Повідомте нам
на Doba.ua з: 19.07.2025 13:06:49








