приехала поздно ночью, хозяин встретил и поселил без каких-либо проблем! в номере уютно и чисто! спасибо!
ЮлияЛьвовЧас поїздки: 2019 Січень
Подорожували з друзями, зупинились у люксі та стандарті!В номерах затишно, чисто та тепло, є всі умови для комфортного проживання!На кухні є все потрібне для приготування їжі!Привітний господар, який відповість на всі запитання
Відгуки мешканців (2)
приехала поздно ночью, хозяин встретил и поселил без каких-либо проблем! в номере уютно и чисто! спасибо!
Подорожували з друзями, зупинились у люксі та стандарті!В номерах затишно, чисто та тепло, є всі умови для комфортного проживання!На кухні є все потрібне для приготування їжі!Привітний господар, який відповість на всі запитання