Доброго дня. Дуже гарні умови, комфортно та чисто. Власники, дуже приємні та гарні люди. Дякую за відпочинок!
Зинаида Час поїздки: 2025 Вересень
Відпочивала вперше в Берегово. Залишилась дуже задоволена квартирою її господарі Сергій та Юдіта.В квартирі все є для проживання.Всюди чисто , затишно . Усього вдосталь посуд, рушники, постіль,меблі Куди покласти і розвісити одяг. Квартира знаходиться в центрі, поряд магазини , аптеки,вокзал. Буду радити своїм знайомим Сергія і Юдіту ! Ці люди дуже гостинні , я раджу Вам до них завітати , не пожалкуєте!
SvitlanaЧас поїздки: 2025 Серпень
Квартира дуже чиста, простора є кондиціонер, і все необхідне для проживання. Нам дуже сподобалось, будемо рекомендувати друзям. Господарі приємні
Юлія ФоменкоЧас поїздки: 2025 Липень
Дякую, Сергію та Юдіті за гостинність, за трансфер, за ввічливе ставлення.
Особливо вразило чистота та порядок в квартирі, є все для проживання та ні чого зайвого.
Рекомендую всім зупинятися у цих гарних людей, хто бажає гарного та спокійного відпочинку.
Олександр РабенкоЧас поїздки: 2025 Липень
Квартира супер: свіжий ремонт, чисто, просторо, отримали лише позитивні емоції від проживання, зручне місце розташування, 15 хв до термальних вод. Господар доброзичливі, чуйні та відповідальні. Обов'язково повернемося ще!
Отзывы
1 — 5 з 8
Початок | Поперед. |
12
|
Наст. |
Кінець
Відгуки мешканців (8)
- Максим КозловЧас поїздки: 2025 Жовтень
- Зинаида Час поїздки: 2025 Вересень
- SvitlanaЧас поїздки: 2025 Серпень
- Юлія ФоменкоЧас поїздки: 2025 Липень
- Олександр РабенкоЧас поїздки: 2025 Липень
Отзывы 1 — 5 з 8Доброго дня. Дуже гарні умови, комфортно та чисто. Власники, дуже приємні та гарні люди. Дякую за відпочинок!
Відпочивала вперше в Берегово. Залишилась дуже задоволена квартирою її господарі Сергій та Юдіта.В квартирі все є для проживання.Всюди чисто , затишно . Усього вдосталь посуд, рушники, постіль,меблі Куди покласти і розвісити одяг. Квартира знаходиться в центрі, поряд магазини , аптеки,вокзал. Буду радити своїм знайомим Сергія і Юдіту ! Ці люди дуже гостинні , я раджу Вам до них завітати , не пожалкуєте!
Квартира дуже чиста, простора є кондиціонер, і все необхідне для проживання. Нам дуже сподобалось, будемо рекомендувати друзям. Господарі приємні
Дякую, Сергію та Юдіті за гостинність, за трансфер, за ввічливе ставлення.
Особливо вразило чистота та порядок в квартирі, є все для проживання та ні чого зайвого.
Рекомендую всім зупинятися у цих гарних людей, хто бажає гарного та спокійного відпочинку.
Квартира супер: свіжий ремонт, чисто, просторо, отримали лише позитивні емоції від проживання, зручне місце розташування, 15 хв до термальних вод. Господар доброзичливі, чуйні та відповідальні. Обов'язково повернемося ще!
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець