Прожив тут два тижні, був у відрядженні в Черкасах. Квартира дуже доглянута, всі речі нові і якісні, свіжий ремонт. Комфортне ліжко. Немає шуму та сторонніх запахів, безшумний кондиціонер, величезна лоджія і взагалі, шикарне планування.
На фоні решти варіантів - ідеальна.
Анна ШинкаренкоЧас поїздки: 2021 Серпень
Знімали з хлопцем цю чудову квартиру))
Дуже чисто, кондиціонер, телевізор є. Не можна передати словами, як нам сподобалася квартира. Дуже приємна господиня, неймовірно добра та мила людина.
В такій квартирі хочеться зупинятися і в майбутньому.
Раджу.
ЛюдмилаЧас поїздки: 2021 Січень
Нужна была квартира всего на одну ночь. Не смотря на то, что мы задержались в пути и приехали в Черкассы только ближе к полуночи (планировали в 21:00 быть на месте), Нина (хозяйка квартиры) не оставила нас на улице и согласилась поселить! За что отдельное спасибо!
В квартире чисто и уютно. Есть всё необходимое для проживания.
Отличное месторасположение. В 5 минутах ходьбы от дома находится круглосуточный АТБ. Также в пешей доступности центр города.
Обязательно остановимся у Вас ещё и не раз!
ОльгаКиївЧас поїздки: 2014 Березень
Хотіла б залишити позитивний відгук про дану квартиру. Фото відповідають дійсності, квартира чиста та акуратна, цікаве планування. Розташування будинку дуже зручне - близько від основних туристичних обєктів. Зручна транспортна розвязка. Господиня (саме так хочеться назвати цю добру жінку, яка здавала нам квартиру) любязно відповіла нам на всі питання. Емоції від квартири,й від міста загалом, найпозитивніші. я була дуже рада відвідати прекрасне місто Черкаси і сподіваюсь, що потравлю ще колись знову. Якщо ця квартира буде ще здаватися на той момент, обовязково оберу її знову.
ОльгаКиевЧас поїздки: 2015 Серпень
Я осталась в абсолютном восторге от квартиры! Очень уютно и чисто. Планировка квартиры просто покорила меня. И вообще, в квартире на столько приятная атмосфера, что выходить не хочется вообще. Нине отдельное спасибо за гостеприимство.
Відгуки мешканців (5)
Прожив тут два тижні, був у відрядженні в Черкасах. Квартира дуже доглянута, всі речі нові і якісні, свіжий ремонт. Комфортне ліжко. Немає шуму та сторонніх запахів, безшумний кондиціонер, величезна лоджія і взагалі, шикарне планування.
На фоні решти варіантів - ідеальна.
Знімали з хлопцем цю чудову квартиру))
Дуже чисто, кондиціонер, телевізор є. Не можна передати словами, як нам сподобалася квартира. Дуже приємна господиня, неймовірно добра та мила людина.
В такій квартирі хочеться зупинятися і в майбутньому.
Раджу.
Нужна была квартира всего на одну ночь. Не смотря на то, что мы задержались в пути и приехали в Черкассы только ближе к полуночи (планировали в 21:00 быть на месте), Нина (хозяйка квартиры) не оставила нас на улице и согласилась поселить! За что отдельное спасибо!
В квартире чисто и уютно. Есть всё необходимое для проживания.
Отличное месторасположение. В 5 минутах ходьбы от дома находится круглосуточный АТБ. Также в пешей доступности центр города.
Обязательно остановимся у Вас ещё и не раз!
Хотіла б залишити позитивний відгук про дану квартиру. Фото відповідають дійсності, квартира чиста та акуратна, цікаве планування. Розташування будинку дуже зручне - близько від основних туристичних обєктів. Зручна транспортна розвязка. Господиня (саме так хочеться назвати цю добру жінку, яка здавала нам квартиру) любязно відповіла нам на всі питання. Емоції від квартири,й від міста загалом, найпозитивніші. я була дуже рада відвідати прекрасне місто Черкаси і сподіваюсь, що потравлю ще колись знову. Якщо ця квартира буде ще здаватися на той момент, обовязково оберу її знову.
Я осталась в абсолютном восторге от квартиры! Очень уютно и чисто. Планировка квартиры просто покорила меня. И вообще, в квартире на столько приятная атмосфера, что выходить не хочется вообще. Нине отдельное спасибо за гостеприимство.