Якщо ви хочете дихати сирістю і витиратися не свіжими рушниками - то звертайтеся до Валентина. Старе житло, старий ремонт, немає кондиціонера. Ключі скажуть покласти під коврик, щоб потім не повернути завдаток тому що тип ви щось пошкодили і це потребує витрат. Не рекомендую в жодному разі
ТатьянаВремя поездки: 2022 Январь
Фото відповідають реальному стану квартири. Все чисто і охайно. Дякую власнику за ввічливість) Рекомендую
Кравчук КатеринаВремя поездки: 2020 Декабрь
Не одноразово користувалась послугами Валентина , і усі рази тільки хороші враження !
ViktorLutskВремя поездки: 2015 Март
Все як на фото, дійсно приємно було відпочити, всі умови. Тільки власник(чол) не дуже привітно "запрошував" у нього поселитись?? РЕКОМЕНДУЮ..........................................................................................................................................................
Отзывы жильцов (4)
Якщо ви хочете дихати сирістю і витиратися не свіжими рушниками - то звертайтеся до Валентина. Старе житло, старий ремонт, немає кондиціонера. Ключі скажуть покласти під коврик, щоб потім не повернути завдаток тому що тип ви щось пошкодили і це потребує витрат. Не рекомендую в жодному разі
Фото відповідають реальному стану квартири. Все чисто і охайно. Дякую власнику за ввічливість) Рекомендую
Не одноразово користувалась послугами Валентина , і усі рази тільки хороші враження !
Все як на фото, дійсно приємно було відпочити, всі умови. Тільки власник(чол) не дуже привітно "запрошував" у нього поселитись?? РЕКОМЕНДУЮ..........................................................................................................................................................