Чудове та комфортне житло в центрі міста, порядні власники, рекомендасьйон)
Вадим КамянецВремя поездки: 2022 Декабрь
Зустрічали новий рік компанією, все пройшло чудово. Квартира в гарному районі, чиста, відповідає опису. Рекомендую.
Роман ЗюзинВремя поездки: 2022 Сентябрь
Прожили ми у цій квартирі 13 днів.
Постараюся коротко пояснити свої емоції.
Розташування супер, сама квартира загалом відмінна, але є дуже багато але.
Фена немає. Гарячої води для двох немає. Нам пропонували чекати 10 хвилин, і вона буде, але це не так. Часу потрібно більше або купатися так, щоб "по швидкому".
Інтернет у квартирі поганий, але терпимо. Чому я про це пишу, бо я приїжджав працювати та заздалегідь уточнював за інтернет.
У день заселення було виявлено, що 1 з диванів забруднений від жителів, що виїхали до нас), щоб вирішити питання звертався до господині, яка перебирала варіанти, щоб не викликати хімчистку. Як результат після довгого діалогу, майстер був викликаний.
За котлом для гарячої води ви ПОВИННІ самі стежити і якщо вимкнеться він, то гарячої води у вас не буде і чекайте ранку, щоб вирішити питання. (або чекайте Марію).
Господиня квартири на жаль залишила найгірше враження. Завжди була готова допомогти, але завжди було довге вирішення питання та свідоме затягування рішень. Вам можуть написати о 2-й ночі або ж дуже патріотично поставити питання під час діалогу, "а який зараз час в Україні".
Квартира дуже холодна.
З позитивного – сусідка Марія. Це в цілому найкраще, що було. Спілкування з нею та її допомога завжди була доречною.
Юлия ЧаюнВремя поездки: 2022 Январь
Очень удобное расположение. Чисто, уютно и с изюминкой в истории. Большое спасибо хозяйке квартиры, подскажет и устроит всё как надо. Рекомендуем и до новых встреч.
Лиза КрыленкоВремя поездки: 2021 Ноябрь
Приехали с Киева. Квартира соответствует фото,все понравилось. Хозяйка приятная женщина. Приедем ещё.
Отзывы жильцов (69)
- Віталій СапелюкВремя поездки: 2023 Март
- Вадим КамянецВремя поездки: 2022 Декабрь
- Роман ЗюзинВремя поездки: 2022 Сентябрь
- Юлия ЧаюнВремя поездки: 2022 Январь
- Лиза КрыленкоВремя поездки: 2021 Ноябрь
Отзывы 16 - 20 из 69Чудове та комфортне житло в центрі міста, порядні власники, рекомендасьйон)
Зустрічали новий рік компанією, все пройшло чудово. Квартира в гарному районі, чиста, відповідає опису. Рекомендую.
Прожили ми у цій квартирі 13 днів.
Постараюся коротко пояснити свої емоції.
Розташування супер, сама квартира загалом відмінна, але є дуже багато але.
Фена немає. Гарячої води для двох немає. Нам пропонували чекати 10 хвилин, і вона буде, але це не так. Часу потрібно більше або купатися так, щоб "по швидкому".
Інтернет у квартирі поганий, але терпимо. Чому я про це пишу, бо я приїжджав працювати та заздалегідь уточнював за інтернет.
У день заселення було виявлено, що 1 з диванів забруднений від жителів, що виїхали до нас), щоб вирішити питання звертався до господині, яка перебирала варіанти, щоб не викликати хімчистку. Як результат після довгого діалогу, майстер був викликаний.
За котлом для гарячої води ви ПОВИННІ самі стежити і якщо вимкнеться він, то гарячої води у вас не буде і чекайте ранку, щоб вирішити питання. (або чекайте Марію).
Господиня квартири на жаль залишила найгірше враження. Завжди була готова допомогти, але завжди було довге вирішення питання та свідоме затягування рішень. Вам можуть написати о 2-й ночі або ж дуже патріотично поставити питання під час діалогу, "а який зараз час в Україні".
Квартира дуже холодна.
З позитивного – сусідка Марія. Це в цілому найкраще, що було. Спілкування з нею та її допомога завжди була доречною.
Очень удобное расположение. Чисто, уютно и с изюминкой в истории. Большое спасибо хозяйке квартиры, подскажет и устроит всё как надо. Рекомендуем и до новых встреч.
Приехали с Киева. Квартира соответствует фото,все понравилось. Хозяйка приятная женщина. Приедем ещё.
Начало | Пред. | 2 3 4 5 6 | След. | Конец