Дуже не сподобалось жахливо прибрано в квартирі павутина пилу багато все залапане руками, немає пральної машинки все в ручну, холодно в квартирі навіть з батереєю яка вмикається в розетку.
Немає навіть засобів для миття підлоги чи плити
Ціна на осінь більша і не відповідає тим умовам
Ми знімали більшу квартиру і красивішу за такі ж кошти
Відгуки мешканців (1)
Дуже не сподобалось жахливо прибрано в квартирі павутина пилу багато все залапане руками, немає пральної машинки все в ручну, холодно в квартирі навіть з батереєю яка вмикається в розетку.
Немає навіть засобів для миття підлоги чи плити
Ціна на осінь більша і не відповідає тим умовам
Ми знімали більшу квартиру і красивішу за такі ж кошти