Ми приїхали з чоловіком у відрядження, хотіли відпочити в чистій постілі і покупатись в теплій воді,приготувати щось поїсти…
Але коли ми зайшли в квартиру і побачили цей безлад! Постіль страшна,білизна вонюча! Волосся на подушках! Посуд весь страшний брудний,немає посуду щоб приготувати їжу! Мікрохвильова піч в жиру і там були чиїсь завонявші котлети! Холодильник зламаний! Щоб покупатися немає теплої води, взагалі. В нас не було вибору і ми залишились,на ніч!
Renata HorobetsЧас поїздки: 2025 Серпень
Станіслав шахрай і брехун! Ціна вказана 500 грн,про факту зідрав 850 грн + 100 залог ! Поселив взагалі в іншу квартиру ,не в ту що домовлялись напередодні ! На показ сам не приїздить ,присилає помічницю,яка через 2 хвилини втекла! І тепер зрозуміло чому: Фото зроблені в максимально вигідному ракурсі,де частково зроблений примітивний ремонт ! А насправді квартира в дуже поганому стані ! Вонь в квартирі страшенна!Постільна білизна, пледи,подушки все пропахле потняками і стариною! Все постільне з секонд-хенду! Нічого не переться і не прасується! З холодильника воняє трупним запахом! Чашки/тарілки щербаті. На весь потолок в кімнаті намальований нецензурний малюнок! Підлога грязна і місцями липка. Телевізор не вмикається, wi-fi не працює,фену немає. Пощастило, що я брала свої полотенця і ним обмотувала подушки,щоб хоч трохи менше відчувати цей смрад потняків. Враження самі найгірші, як від квартири ,так і від «власника». Після тієї конури хочеться викупатись в дезінфекційних засобах.
Denys KovalЧас поїздки: 2024 Грудень
Квартира зовсім не та що на фото, а меблі там старі, поламані та пошарпані, прохолодно, на балконі відсутнє одне скло, постіль та рушники старі та подерті і не зрозуміло як давно вони пралися, на кухні та у ванній протікають крани, з бачка теж вода постійно тече, зламалася лійка в душовій. Чоловік який представився хазяїном вимагає оплату більшу ніж вказана.
АннаЧас поїздки: 2024 Грудень
Забронировала жилье, по приезду на место назначения удвоили цену, фото не соответствует. Просил, чтобы я показала фото квартиры которую я сняла вместо предложенной и номер хозяина моей квартиры. Ужасный сервис
Алиса ЗеленаяЧас поїздки: 2022 Лютий
Мы - семья беженцев с маленьким ребёнком. Забронировали квартиру на Репина 21. Утром хозяин сказал, что предыдущие жильцы выезжают в 11 и можно заселятся. Позвонили ему в 10.30, стоя в дверях с вещами (так как выселились из предыдущей квартиры), а он сказал, что оттуда не выезжают. Теперь мы, и так находясь в такой ужасной ситуации, лишившись дома, остаёмся в чужом городе на улице с ребёнком на руках!
Отзывы
1 — 5 з 6
Початок | Поперед. |
12
|
Наст. |
Кінець
Відгуки мешканців (6)
- Катерина ДесятерикЧас поїздки: 2026 Квітень
- Renata HorobetsЧас поїздки: 2025 Серпень
- Denys KovalЧас поїздки: 2024 Грудень
- АннаЧас поїздки: 2024 Грудень
- Алиса ЗеленаяЧас поїздки: 2022 Лютий
Отзывы 1 — 5 з 6Ми приїхали з чоловіком у відрядження, хотіли відпочити в чистій постілі і покупатись в теплій воді,приготувати щось поїсти…
Але коли ми зайшли в квартиру і побачили цей безлад! Постіль страшна,білизна вонюча! Волосся на подушках! Посуд весь страшний брудний,немає посуду щоб приготувати їжу! Мікрохвильова піч в жиру і там були чиїсь завонявші котлети! Холодильник зламаний! Щоб покупатися немає теплої води, взагалі. В нас не було вибору і ми залишились,на ніч!
Станіслав шахрай і брехун! Ціна вказана 500 грн,про факту зідрав 850 грн + 100 залог ! Поселив взагалі в іншу квартиру ,не в ту що домовлялись напередодні ! На показ сам не приїздить ,присилає помічницю,яка через 2 хвилини втекла! І тепер зрозуміло чому: Фото зроблені в максимально вигідному ракурсі,де частково зроблений примітивний ремонт ! А насправді квартира в дуже поганому стані ! Вонь в квартирі страшенна!Постільна білизна, пледи,подушки все пропахле потняками і стариною! Все постільне з секонд-хенду! Нічого не переться і не прасується! З холодильника воняє трупним запахом! Чашки/тарілки щербаті. На весь потолок в кімнаті намальований нецензурний малюнок! Підлога грязна і місцями липка. Телевізор не вмикається, wi-fi не працює,фену немає. Пощастило, що я брала свої полотенця і ним обмотувала подушки,щоб хоч трохи менше відчувати цей смрад потняків. Враження самі найгірші, як від квартири ,так і від «власника». Після тієї конури хочеться викупатись в дезінфекційних засобах.
Квартира зовсім не та що на фото, а меблі там старі, поламані та пошарпані, прохолодно, на балконі відсутнє одне скло, постіль та рушники старі та подерті і не зрозуміло як давно вони пралися, на кухні та у ванній протікають крани, з бачка теж вода постійно тече, зламалася лійка в душовій. Чоловік який представився хазяїном вимагає оплату більшу ніж вказана.
Забронировала жилье, по приезду на место назначения удвоили цену, фото не соответствует. Просил, чтобы я показала фото квартиры которую я сняла вместо предложенной и номер хозяина моей квартиры. Ужасный сервис
Мы - семья беженцев с маленьким ребёнком. Забронировали квартиру на Репина 21. Утром хозяин сказал, что предыдущие жильцы выезжают в 11 и можно заселятся. Позвонили ему в 10.30, стоя в дверях с вещами (так как выселились из предыдущей квартиры), а он сказал, что оттуда не выезжают. Теперь мы, и так находясь в такой ужасной ситуации, лишившись дома, остаёмся в чужом городе на улице с ребёнком на руках!
Початок | Поперед. | 1 2 | Наст. | Кінець